1

(3 odpovedí, zaslaných do Informácie)

Zdravím, máme problém s platbou, bohužiaľ s PayPalom, aby som bol stručný test sa odkladá netrúfnem si povedať do kedy ale bohužiaľ mrzí ma to tešili sme sa na to s kolegom že už budeme aj my testovať a podobne ale tento problém nám dosť závažne poškodil plány. Ako náhle budeme vedieť niečo nové vedieť budeme vás informovať aktuálne nám ostáva len dúfať.

S pozdravom thanatos.

2

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

p0wer napísal(a):

Tak GL, už se těšíme! :-D

Ďakujeme, dúfam v to že sa tešíte, potrebujeme hráčov plných nadšenia a chuti byť aktívnymi big_smile

3

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

HenkuS napísal(a):

Jasné smile Pro nás rýpaly je to jako voda na mlýn big_smile

Ja som si ráno o 6:00 hovoril že to mám pozmeniť lebo príde takýto koment... big_smile

4

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

HenkuS napísal(a):

Já to řešil dávno, to byla ss6 novinka.

Koukám, že test

Odhadovaný nákup licencie: 5.7.2017.

Verejný test: do 18.7.2017.

nebude moc dlouhý big_smile

Zdravím, bolo to myslené ako stanovený dátum verejného testu ale bolo to zle sformulované to mi došlo ale povedal som si že si to môžete vyložiť aj tak ako to bolo myslené, ako tak pozerám tak nie takže to idem prepísať smile "do" > "od" aby to bolo jasnejšie.

5

(3 odpovedí, zaslaných do Informácie)

Zdravím, v topicu Start som spomenul, že v pondelok by sa mala kupovať licencia a do hry by ste mohli mať prístup 1.7. Bohužiaľ z indispozície kolegu to musíme posunúť o týždeň. Odhadovaný nákup licencie: 5.7.2017.

Verejný test: **.*.****

V mene celého GM-Teamu sa ospravedlňujem za túto nepríjemnosť. Viem, že veľa z vás sa tešilo.

S pozdravom thanatos.

6

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

HenkuS napísal(a):

Discord je jasná věc.

Ta cena docela slušná. To je jednorázově a pak se platí měsíčně nebo jak je to teď ?

Zdravím, 500$ jednorazovo za to, že bude Season 12 a 50$ mesačne za predĺženie licencie. Z toho hľadiska je zavedený aj donate systém a premyslený tak aby nenarúšal in-game balance.

7

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

quish napísal(a):

Hru budete kupovat od IGCN? (Jestli to tedy z nějakého důvodu není tajné)

Zdravím, nemáme potrebu niečo utajovať, chceme si zakladať na úprimnosti a spokojnosti hráčov, čo znamená, že pokiaľ niekto ma nejaký dotaz alebo problém okamžite to treba riešiť a všetky osoby sú ihneď k dispozícii. Máme v pláne zaviesť aj TeamSpeak / Discord aby sme mohli lepšie komunikovať, napríklad ja za seba môžem povedať, že budem dosť často k dispozícii, samozrejme netreba zaťažovať vysoké posty, napríklad ako som ja, Hlavný Administrátor, vecami, ktoré dokážu vybaviť aj bežný Game Masteri, vzhľadom na to, že vyššie posty: Hlavný Game Master, Administrátor , Hlavný Administrátor dohliadajú na chod teamu a serveru po fyzickej a aj hernej stránke. To som trošku odbočil od dotazu, odpoveď na tvoju otázku znie áno a ak ťa zaujíma cena, tak sa jedná o položku: 500$.

8

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

p0wer napísal(a):

Zdar, tak jak to vidíte se startem test serveru? smile

Zdravím, aby som bol úprimný licencia ešte nie je zakúpena ale dňa 26.6 bude zakúpená a začne sa na tom poriadne pracovať,trúfem si povedať že vy ako hráči by ste teoreticky mohli mať prístup do hry už od 1.7 . V informačnom servise hneď ako bude niečo nové či už zakúpenie alebo postupný progress sa dá vedieť hráči nebudú v nevedomosti.

S pozdravom Thanatos.

9

(13 odpovedí, zaslaných do Návrhy na vylepšenie servera)

Zdravím, dovolil som si sem pridať anketu aby sa už postupne na tento dotaz dostavila odpoveď, administračný team sa na tomto nevie zhodnúť ma to svoje + a aj - ako ste už písali hore.

10

(7 odpovedí, zaslaných do Návrhy na vylepšenie servera)

igorzatko12 napísal(a):

Osobně bych jako platidlo uvítal starý dobrý zen, ktery padá i low i high resetum.
Zen je na 99% třeba i na res takže zenu bude pořád málo.
Co se optování tyče: Myslím že už má každy plne zuby sbirani Jocu, Jogu.
Nejde vytvořit nějaky item něco jako Box of Option? jako optovaci předmět: např 30x Box of Option=opt

Zdravím, tvoj poznatok nie je zlý v podstate by to šlo ale pridanie custom itemov neviem či je aktuálne podporované na verejnom teste budeme všetci o niečo múdrejší smile

11

(7 odpovedí, zaslaných do Návrhy na vylepšenie servera)

Vyzera to zaujímavo ale toto by som nechal skôr na test, čo sa donate týka odporúčam pozrieť informačný servis

12

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

Zdravím, odporúčam prečítať informačný servis, sú tam zodpovedané otázky.

13

(0 odpovedí, zaslaných do Informácie)

Väčšina si asi hovoríte, že budeme ďalší projekt, ktorý má v pláne vás "milkovať", respektíve ťahať z vás peniaze a uplatniť formu Pay to Win. Rozhodli sme sa byť projekt zameraný na Play to Win formou podpory servera. Môžete si zakúpiť VIP status ktorý bude pridávať nejaké malé benefity. Uvediem zatiaľ naše beta varianty:


VIP Bronze > 10% EXP , 10% DROP;
VIP Silver > 15/20% EXP , 15% DROP , Zvýšenie úspešnosti v chaos mašine o 5%;
VIP Gold > 20/25/30% EXP , 20% DROP , Zvýšenie úspešnosti v chaos mašine o 10%.

Toto sú naše tzv. "beta" varianty. Určite vám hráčom dáme možnosť si vybrať, prípadne navrhnúť, ako by to malo podľa vás vyzerať aby to bolo prijateľné pre každú stranu, aj administratívnu a aj hráčsku. Na koniec chcem dodať, že zakúpenie itemov formou donatu nie je možné ! smile

14

(1 odpovedí, zaslaných do Informácie)

Zdravím, vzhľadom na to, že hlasovanie skončilo nerozhodne, sa administračný team rozhodol zvoliť Sezónu 12 a to z toho dôvodu, že Sezóna 6 je už ohraná a 12 je niečo nové, dosiaľ nepoznané. Dokonca tohto mesiaca by mal bežať verejný test, nič ale nezaručujem. Bližšie informácie dodám čo najskôr bude možné, zatiaľ náš "orientačný bod" je koniec mesiaca. Verím v to, že si prídete zahrať k nám aj tí, čo ste volili Sezónu 6.

15

(7 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

Už som doma, tak ti zodpoviem priblížne našu víziu o EXP systéme, bude to nastavené dynamicky, napríklad EXP rate bude na 1-10rr 700x na 11-20 600x atp. (toto je len príklad, netreba to brať doslova). Chceli by sme urobiť server, ktorý by bol v prevádzke, napríklad kľudne aj 2roky v kuse aby váš herný účet mal nejakú hodnotu, aby to nebolo, že prídem zahrám si mesiac, pošlem zopár eur a mám FO veci, FR a ďalej ma hra nebaví. Budeme sa snažiť to nastaviť tak, aby to bolo aj FUN aj Hard, v niektorých oblastiach to bude fun,  v niektorých hard a tým pádom si hráč bude viac vážiť svoj účet postavu a podobne. Taktiež chceme aby PvP nezaniklo, ale naopak, aby vznikli masívne boje o hrad a podobné veci čo k mu patrí, takže tým, že dáš FR zábava nekončí. Zatiaľ je všetko vo fázi iba teoretickej, nič nie je fixné, všetko sa môže určite zmeniť a taktiež dáme možnosť každému hráčovi sa vyjadriť a podobne, jeho názor bude mať váhu takú istú, ako napríklad ten môj, nebudeme robiť žiadne rozdiely .

16

(7 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

Zdravím, mňa osobne to zaujalo bohužiaľ sa teraz nerozpíšem lebo som na mobile a aktuálne nemám čas skús do návrhov rozpísať celú myšlienku ak budu pozitívne ohlasy budeme ťa kontaktovať. Dnes poobede ti napíšem k tomuto viac to budem mať čas zatiaľ v mene gm-teamu ďakujem za iniciatívu a snahu aby sa projekt zlepšil smile

17

(29 odpovedí, zaslaných do Voľný pokec)

Zdravím, budem apelovať na to čo napísal kolega, zvažovali sme teda predbežne ako dlho by sa  testovali tieto Season konkrétne S6 by bola tak ako je spomenuté vyššie no Season 12 by trvala dovolím si tvrdiť až mesiac samozrejme bol by to pravdepodobne verejný test kde by ste aj vy hráči mohli prispieť rukou k dielu a zdokonaliť server. Ako tak sledujem anketu tak väčšinou prevláda S12 a je po nej veľký dopyt takže neoficialne si dovolím tvrdiť že budeme mať Sezónu 12, tento víkend ešte vydám oficialne rozhodnutie aj podľa ankety a celkový názor a postoj k tomu všetkému takže určite sleduj informačný serveris smile

18

(1 odpovedí, zaslaných do Informácie)

Vyberte si sezónu smile