1

Téma: Licencia, Verejný test

Zdravím, v topicu Start som spomenul, že v pondelok by sa mala kupovať licencia a do hry by ste mohli mať prístup 1.7. Bohužiaľ z indispozície kolegu to musíme posunúť o týždeň. Odhadovaný nákup licencie: 5.7.2017.

Verejný test: **.*.****

V mene celého GM-Teamu sa ospravedlňujem za túto nepríjemnosť. Viem, že veľa z vás sa tešilo.

S pozdravom thanatos.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Licencia, Verejný test

Ahoj smile.. Dôvod je dovolenka,takže sa pár dní zdržím prepáčte....

Thumbs up −1 Thumbs down

3

Zdravím smile Takže som s5 a ideme nato smile Verejný test čakajte okolo 18.07.2017... Prepačte za zdržanie, ale ako viete, bol som v Amsterdame smile Ehm a dovolenka sa patrí hehe.....Ďalej, chcem oznámenie: HL Game Master bol zablokovaný, z dôvodu neaktivity,financie,atď...takže server budeme prevádzkovať len ja a kolega thanatos. Verím,že sa nevzdáte, ale viem, že sa dočkáte super pecka serveru smile Ďakujem, s pozdravom Hades a Erebos team smile

Thumbs up −1 Thumbs down

4

Zdravím, máme problém s platbou, bohužiaľ s PayPalom, aby som bol stručný test sa odkladá netrúfnem si povedať do kedy ale bohužiaľ mrzí ma to tešili sme sa na to s kolegom že už budeme aj my testovať a podobne ale tento problém nám dosť závažne poškodil plány. Ako náhle budeme vedieť niečo nové vedieť budeme vás informovať aktuálne nám ostáva len dúfať.

S pozdravom thanatos.

Thumbs up Thumbs down

5

Zdravím, z dôvodu neschopnosti mojích kolegov čo sa týka aktivity a platby sa server nebude otvárať respektíve nie je dostatok finančných prostriedkov na sezónu 12 avšak keďže som videl že vy ako hráči ste vyjadrili v skutku veľkú odozvu (nad moje očakávania) by som vám ako hráčom chcel dať príležitosť a to takú:
1.Ten kto bude mať záujem môže prispieť na licenciu a tzv. sa vyzbierajú peniaze. Samozrejme ako náhle niekto prispie benefity v hre ho neminú napríklad formou VIP účtu.

2. varianta
Niekto kto by "cítil pri peniazoch" a dal doslova veľkú čiastku alebo by šiel somnou na polovicu prípadne nejako inak tak po konzultácií obdrží post Sponzor / Administrátor (Jedine ak bude mať skusenosti prípadne mi príde ako vhodný človek do GM-Teamu)

K tomuto vám dám možnosť sa priamo vyjadriť a odsledujem si vaše odozvy
http://forum.project-erebos.eu/subdom/f … m.php?id=7

S pozdravom Thanatos.

Thumbs up Thumbs down