1

Téma: Licencia, Verejný test

Zdravím, v topicu Start som spomenul, že v pondelok by sa mala kupovať licencia a do hry by ste mohli mať prístup 1.7. Bohužiaľ z indispozície kolegu to musíme posunúť o týždeň. Odhadovaný nákup licencie: 5.7.2017.

Verejný test: **.*.****

V mene celého GM-Teamu sa ospravedlňujem za túto nepríjemnosť. Viem, že veľa z vás sa tešilo.

S pozdravom thanatos.

2

Re: Licencia, Verejný test

Ahoj smile.. Dôvod je dovolenka,takže sa pár dní zdržím prepáčte....

3

Zdravím smile Takže som s5 a ideme nato smile Verejný test čakajte okolo 18.07.2017... Prepačte za zdržanie, ale ako viete, bol som v Amsterdame smile Ehm a dovolenka sa patrí hehe.....Ďalej, chcem oznámenie: HL Game Master bol zablokovaný, z dôvodu neaktivity,financie,atď...takže server budeme prevádzkovať len ja a kolega thanatos. Verím,že sa nevzdáte, ale viem, že sa dočkáte super pecka serveru smile Ďakujem, s pozdravom Hades a Erebos team smile

4

Zdravím, máme problém s platbou, bohužiaľ s PayPalom, aby som bol stručný test sa odkladá netrúfnem si povedať do kedy ale bohužiaľ mrzí ma to tešili sme sa na to s kolegom že už budeme aj my testovať a podobne ale tento problém nám dosť závažne poškodil plány. Ako náhle budeme vedieť niečo nové vedieť budeme vás informovať aktuálne nám ostáva len dúfať.

S pozdravom thanatos.