1 Naposledy upravil: thanatos (19.6.2017 19:58:39)

Téma: Helper

Zdravím,
rád bych znal názory ostatních na Mu Helper.
Osobně bych ho nejraději vypnul, jelikož mi nepřipadá zrovna zábavné, když za mě hra útočí a sbírá předměty.

//EDIT

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Helper

Ahoj, Helper má své + a - .  Upřímně to bude záviset na délce resu, pokud uděláš res za 10-15 minut, tak je helper zbytečný, pokud budeš dělat res 5 hodin třeba, tak už to má úplně jiný význam.

Upřímně, když jsem začal hrát ss s helperem, byl jsem proti tomu a jel "Po staru". Pak jsem si ho nastavil, zapl a už nehrál jinak než s helperem..

Takže bych počkal, jak to bude nastaveno atd. a pak bych něco takového řešil.

Moc netestuji, ale jsem tu. A pokud tu jsem já, tak víte, co to znamená

Přes 10 let ve hře.

Thumbs up Thumbs down

3

Henki ono ako hovoris helper ma +a - pre chary ako su SM BK MG SUM je dobry ale napr pri elfovi je dost onicom mam z tym skusenost mohly by sa bugovat moby a tympadom by nepadaly . to iste sa moze stavat aj u DL kedze ma kratky dosah utok.

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Elijah (19.6.2017 15:10:05)

Zdravím ako píšete helper ma svoje + a - ,ale co sa týka bugovania príšer atd., to nieje season 6  takže bugovania sa báť nemusíš. A ktomu či helper bude alebo nebude to zatiaľ riešiť nemusíme. Je to len ,,formalita,, teraz sú/budú doležitejšie veci, ktoré sa budú robiť prioritne.

Pekný večer,
                       http://imgWorld.cz/nahledy3/ivqxPKGzRA.png

Thumbs up Thumbs down

5

Ahoj,

Díky helperu se ztrácí kouzlo dropu kor v partě, prostě takový casual mód, dokážu si představit server bez helperu.

I am called Glad-O-War, Grim, Raider, and Third. I am One-eyed. I am also called Highest, and True-Guesser. I am Grimnir, and the Hooded One. I am All-Father, Gondlir, Wand-bearer. I have as many names as there are winds. As many titles as there are ways to die. My ravens are Huginn and Muninn, Thought and Memory. My wolves are Freki and Geri. My horse is the gallowed. I am...

6

Čau,
zrušit helpera a zpřístupnit minimalizér, takhle by to bylo ideál. :-)

Thumbs up Thumbs down

7

Zdravím, dovolil som si sem pridať anketu aby sa už postupne na tento dotaz dostavila odpoveď, administračný team sa na tomto nevie zhodnúť ma to svoje + a aj - ako ste už písali hore.

Thumbs up Thumbs down

8

Hlasoval jsem tedy pro Ne, i když bych spíš pro Ano s nějakými modifikacemi. No nevím, co přesně a jak přesně se dá Helper nastavit. A už vůbec jak vypadá SS12 nebo co to chcete koupit big_smile čekám na test a pak budeme moc vynášet soudy.

Moc netestuji, ale jsem tu. A pokud tu jsem já, tak víte, co to znamená

Přes 10 let ve hře.

Thumbs up Thumbs down

9

HenkuS napísal(a):

Hlasoval jsem tedy pro Ne, i když bych spíš pro Ano s nějakými modifikacemi. No nevím, co přesně a jak přesně se dá Helper nastavit. A už vůbec jak vypadá SS12 nebo co to chcete koupit big_smile čekám na test a pak budeme moc vynášet soudy.

Přesně tak souhlasím s Hrnkem big_smile během testu bych hlasoval spíše jestli helper ano nebo ne smile ale říkám, minimalizér by stačil

Thumbs up Thumbs down

10

Pokud minimalizér tak dostatečně dlouhé buffy u elfů, tedy co jsem viděl tak trpělivý elfové hned hledají clicker big_smile

I am called Glad-O-War, Grim, Raider, and Third. I am One-eyed. I am also called Highest, and True-Guesser. I am Grimnir, and the Hooded One. I am All-Father, Gondlir, Wand-bearer. I have as many names as there are winds. As many titles as there are ways to die. My ravens are Huginn and Muninn, Thought and Memory. My wolves are Freki and Geri. My horse is the gallowed. I am...

11

No jsem zvědavá kdo na serveru bez helperu bude hrát

Thumbs up Thumbs down

12

Ja som pionier čo sa týka MU online. Hru som s helperom nezažil. Rád by som si to vyskúšal smile

Thumbs up Thumbs down

13

Marshal napísal(a):

Ja som pionier čo sa týka MU online. Hru som s helperom nezažil. Rád by som si to vyskúšal smile

Tak si hrál staré dobre MU driv se nekempilo tolik skrz to ze práve nebyl Helper ktery vše zbíra za tebe ... šlo to zakempit jen tak že si položil na pravou stranu myši lampičku big_smile a byl si hold bez dropu ...  já sem silně proti Helperu kazí to kouzlo hry...

Thumbs up Thumbs down

14 Naposledy upravil: Marshal (20.7.2017 20:07:37)

Tak hral som aj starší Dae server tam ešte nebol myslím. Inak som začínal na EsaMu tak 15 rokov dozadu big_smile. Kua to bol hard server.  Ja by som ten helper skúsil no ☺️ Každopádne sa teším na tento server, či už s helperom alebo bez ☺️

Thumbs up Thumbs down