1

Téma: Spuštění/test

Zdravím,
kdy máte v plánu ostrý start, popř. začátek testu?

Thumbs up Thumbs down

2 Naposledy upravil: Hades (8.6.2017 23:37:59)

Re: Spuštění/test

Ahoj, season 6 tak týžden do testu a season 12 tak 3 týždne smile

Thumbs up Thumbs down

3

Zdravím, budem apelovať na to čo napísal kolega, zvažovali sme teda predbežne ako dlho by sa  testovali tieto Season konkrétne S6 by bola tak ako je spomenuté vyššie no Season 12 by trvala dovolím si tvrdiť až mesiac samozrejme bol by to pravdepodobne verejný test kde by ste aj vy hráči mohli prispieť rukou k dielu a zdokonaliť server. Ako tak sledujem anketu tak väčšinou prevláda S12 a je po nej veľký dopyt takže neoficialne si dovolím tvrdiť že budeme mať Sezónu 12, tento víkend ešte vydám oficialne rozhodnutie aj podľa ankety a celkový názor a postoj k tomu všetkému takže určite sleduj informačný serveris smile

Thumbs up Thumbs down

4

Ok, děkuji za info a přeji, ať jde vše jako po másle wink

Thumbs up Thumbs down

5 Naposledy upravil: Hades (10.6.2017 21:30:06)

Ok takže smile Môžem vám oznámiť, že buďe season 12 v korej buďe prebiehať test bribližne o 3 tyždne.Verím že nám pomôžeťe pomôcť s prípravou, a prideťe navšťívíť náš server. Hráči ktorý budú na tesťe nápomocný budu odmenený smile A poprosím aby sťe nedávali reklamy na iné servery. Daľej vám oznamujem,že podpora serveru sa buďe dať akou koľvek formou ale buďe to iba V.I.P- Bronze,Silver,Gold ktoré sa budú dať kúpiť, a budú pridávať napríklad,exp,drop,a veľa ďaľších možnosťí:) No a to buďe asi vše odomňa, ďalej vám pridá kolega. Takže zatiaľ a peknýý dníík/noc big_smile

Thumbs up Thumbs down

6

Ej ahojte ale ja sa nudim tak sup sup namakajte to a poriadne. Uz sa nato teraz tesim ako taky 15nastrocny heh wink som zvedavy na tu novu postavu. Inac za tie VIP sa budu dsli aj vexi kupovat . ??

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: Hades (10.6.2017 22:22:39)

To jak som napísal dodá ešťe kolega smile

Thumbs up Thumbs down

8

Zdravím, odporúčam prečítať informačný servis, sú tam zodpovedané otázky.

Thumbs up Thumbs down

9

Zdar, tak jak to vidíte se startem test serveru? smile

Thumbs up Thumbs down

10

p0wer napísal(a):

Zdar, tak jak to vidíte se startem test serveru? smile

Zdravím, aby som bol úprimný licencia ešte nie je zakúpena ale dňa 26.6 bude zakúpená a začne sa na tom poriadne pracovať,trúfem si povedať že vy ako hráči by ste teoreticky mohli mať prístup do hry už od 1.7 . V informačnom servise hneď ako bude niečo nové či už zakúpenie alebo postupný progress sa dá vedieť hráči nebudú v nevedomosti.

S pozdravom Thanatos.

Thumbs up Thumbs down

11

Díky za info :-)

Thumbs up Thumbs down

12

Hru budete kupovat od IGCN? (Jestli to tedy z nějakého důvodu není tajné)

Thumbs up Thumbs down

13

quish napísal(a):

Hru budete kupovat od IGCN? (Jestli to tedy z nějakého důvodu není tajné)

Zdravím, nemáme potrebu niečo utajovať, chceme si zakladať na úprimnosti a spokojnosti hráčov, čo znamená, že pokiaľ niekto ma nejaký dotaz alebo problém okamžite to treba riešiť a všetky osoby sú ihneď k dispozícii. Máme v pláne zaviesť aj TeamSpeak / Discord aby sme mohli lepšie komunikovať, napríklad ja za seba môžem povedať, že budem dosť často k dispozícii, samozrejme netreba zaťažovať vysoké posty, napríklad ako som ja, Hlavný Administrátor, vecami, ktoré dokážu vybaviť aj bežný Game Masteri, vzhľadom na to, že vyššie posty: Hlavný Game Master, Administrátor , Hlavný Administrátor dohliadajú na chod teamu a serveru po fyzickej a aj hernej stránke. To som trošku odbočil od dotazu, odpoveď na tvoju otázku znie áno a ak ťa zaujíma cena, tak sa jedná o položku: 500$.

Thumbs up Thumbs down

14

Děkuji za zevrubnou odpověď. smile A ještě jednou přeji štěstí, už se těším na test wink

Thumbs up Thumbs down

15 Naposledy upravil: HenkuS (24.6.2017 00:28:53)

Discord je jasná věc.

Ta cena docela slušná. To je jednorázově a pak se platí měsíčně nebo jak je to teď ?

Moc netestuji, ale jsem tu. A pokud tu jsem já, tak víte, co to znamená

Přes 10 let ve hře.

Thumbs up Thumbs down

16

HenkuS napísal(a):

Discord je jasná věc.

Ta cena docela slušná. To je jednorázově a pak se platí měsíčně nebo jak je to teď ?

Zdravím, 500$ jednorazovo za to, že bude Season 12 a 50$ mesačne za predĺženie licencie. Z toho hľadiska je zavedený aj donate systém a premyslený tak aby nenarúšal in-game balance.

Thumbs up Thumbs down

17

Jasné, dřív to bylo levnější teda big_smile Ale tak doba jde dopředu. Čekám dále na vývoj.

Přes 10 let ve hře.

Thumbs up Thumbs down

18

Tak IGC má dva druhy filesů a ty první jsou levnější, ale zas pouze s6.

I am called Glad-O-War, Grim, Raider, and Third. I am One-eyed. I am also called Highest, and True-Guesser. I am Grimnir, and the Hooded One. I am All-Father, Gondlir, Wand-bearer. I have as many names as there are winds. As many titles as there are ways to die. My ravens are Huginn and Muninn, Thought and Memory. My wolves are Freki and Geri. My horse is the gallowed. I am...

19

Já to řešil dávno, to byla ss6 novinka.

Koukám, že test

Odhadovaný nákup licencie: 5.7.2017.

Verejný test: do 18.7.2017.

nebude moc dlouhý big_smile

Přes 10 let ve hře.

Thumbs up Thumbs down

20

HenkuS napísal(a):

Já to řešil dávno, to byla ss6 novinka.

Koukám, že test

Odhadovaný nákup licencie: 5.7.2017.

Verejný test: do 18.7.2017.

nebude moc dlouhý big_smile

Zdravím, bolo to myslené ako stanovený dátum verejného testu ale bolo to zle sformulované to mi došlo ale povedal som si že si to môžete vyložiť aj tak ako to bolo myslené, ako tak pozerám tak nie takže to idem prepísať smile "do" > "od" aby to bolo jasnejšie.

Thumbs up Thumbs down

21 Naposledy upravil: HenkuS (2.7.2017 14:37:59)

Jasné smile Pro nás rýpaly je to jako voda na mlýn big_smile

Přes 10 let ve hře.

Thumbs up Thumbs down

22

HenkuS napísal(a):

Jasné smile Pro nás rýpaly je to jako voda na mlýn big_smile

Ja som si ráno o 6:00 hovoril že to mám pozmeniť lebo príde takýto koment... big_smile

Thumbs up Thumbs down

23

Tak GL, už se těšíme! :-D

Thumbs up Thumbs down

24

p0wer napísal(a):

Tak GL, už se těšíme! :-D

Ďakujeme, dúfam v to že sa tešíte, potrebujeme hráčov plných nadšenia a chuti byť aktívnymi big_smile

Thumbs up Thumbs down

25

Zdravím .... už aby to bylo ... přát štěstí nebudu.... věřím se to tu chytne předpodklady na to máte ....

Thumbs up Thumbs down