Poděkování +Event

Zamčeno
Tristanek
Nováček

08 dub 2018, 10:56

Dobrý den všem,
vzhledem k tomu , že se pomalinku blížím do finále chtěl bych poděkovat GM Teamu a všem hráčům za možnost zahrát si tu a založit vlákno ,kde by jste všichni kdo máte zájem napsaly co se vám na tomto serveru líbí.Pouze pozitivní věci prosím :-)
Aby GM team měl inspiraci na další sezonu.
Za mou osobu je to především ochota GM teamu a komunita dobrých hráčů , kterou jsem od dob Cismy nezažil .
Líbí se mi moduly na webu a především Kolo štěstí (je to adrenalinek) a jako gemblera i karty ve hře jako odreagování od monotoního expení.
Drop zvířátek v CC super záležitost.
Eventy na acc , moc dobrá nápad.
Je toho více, ale nechám prostor i pro vás :-)
Na závěr bych rád vyhlásil Event na který přispívám 100 JOG , které budou uložené u Tardis.Tardis především
proto, že ostatní členové teamu mají jiné starosti (nechci jim ubírat z toho mála času) a Tardis je k tomu ochotná.
Event je zaměřený na natočení motivačního videa s s hudbou či bez ( to je na každém z vás ) z hry na tomto serveru (fantazii se meze nekladou ).Toto video by mohlo použít pak Team a seznámit tak budoucí hráče ,,jak jsme se tu bavily :-) ,,
Pokud má někdo zájem o přispění do ceny pro vítěze bude to fajn.
Vítěze samozřejmě vyhlásí GM Team v čele s Thanatosem.
Termín ukončení a poslední možnost zaslat videa je 22.4.2018 do 00.00h -půlnoc, na tento kontakt : Tardis@project-erebos.eu
Ještě jednou díky všem i za to ,že rozdejchaly mé ůlety O:-)
Tristánek
Wotan
Člen

08 dub 2018, 13:05

Ahoj,

Jaká je definice slova "pozitivní", když je odepřeno slovo "negativní"? To je spíš námět k zamyšlení, perfektivní stav neexistuje, lidská naivita ovšem ano.

Osobně na serveru nehraji, S9 není úplně pro mě, ač jsem se na její tvorbě podílel, byla to dobrá zkušenost.
Server má velmi slušné jádro a "má" kam nadále růst, ovšem pokud mám být pouze pozitivní, tak další text vynechám.

Snad nevadí že jsem tu napsal, když nehraji, šlo mi spíš o první část.
I am called Glad-O-War, Grim, Raider, and Third. I am One-eyed. I am also called Highest, and True-Guesser. I am Grimnir, and the Hooded One. I am All-Father, Gondlir, Wand-bearer. I have as many names as there are winds. As many titles as there are ways to die. My ravens are Huginn and Muninn, Thought and Memory. My wolves are Freki and Geri. My horse is the gallowed. I am...
ruprtek
Člen

08 dub 2018, 13:13

No napíši jenom k tomu kolu štěstí.
Vím hned o několika lidech co jsem odmítli jít a nebo tu skončili právě kvůli tomu kolu štěstí. Včetně mě :)
Tristanek
Nováček

08 dub 2018, 15:33

Wotan píše:
08 dub 2018, 13:05
Ahoj,

Jaká je definice slova "pozitivní", když je odepřeno slovo "negativní"? To je spíš námět k zamyšlení, perfektivní stav neexistuje, lidská naivita ovšem ano.

Osobně na serveru nehraji, S9 není úplně pro mě, ač jsem se na její tvorbě podílel, byla to dobrá zkušenost.
Server má velmi slušné jádro a "má" kam nadále růst, ovšem pokud mám být pouze pozitivní, tak další text vynechám.

Snad nevadí že jsem tu napsal, když nehraji, šlo mi spíš o první část.
Ahoj smyslem slova pozitivní bylo myšleno - to co se vám tu líbi/lo....Což z logiky vyplývá:-) A proto ,že jsem věděl , že se tu objeví ti co hledají negativa a tím asi i žijou tak jsem polopaticky zdůraznil pozitivní.Negací se člověk neposune dál.Nicméně kdo nebude chtít chápat, nepochopí:-)
Wotan
Člen

08 dub 2018, 17:18

Já jsem tě pochopil, právě na tom jsem i narážel, jelikož mi to nepřijde zrovna jako "střízlivé".
Konstruktivní názory a kritika posouvá server či produkt dále, pochvala je naopak motivací pro Vedení.

Proto by měl člověk vyslechnout jak pozitivní ,tak i negativní názory hráčů, následně pak reflektovat ten nejlepší další postup. Je to o tom mít ucelený pohled na věc, mazání medu kolem pusy, snad ještě nikomu "konkurenčně" nepomohlo.

To je ale můj názor, každý hold máme jiný, zkus napsat hráčům ve hře ať se vyjádří, jinak moc lidí neoslovíš. :)
I am called Glad-O-War, Grim, Raider, and Third. I am One-eyed. I am also called Highest, and True-Guesser. I am Grimnir, and the Hooded One. I am All-Father, Gondlir, Wand-bearer. I have as many names as there are winds. As many titles as there are ways to die. My ravens are Huginn and Muninn, Thought and Memory. My wolves are Freki and Geri. My horse is the gallowed. I am...
Tristanek
Nováček

08 dub 2018, 22:40

Ahoj ,
škoda ,že si myslím žes to naopak právě nepochopil.
Mazáni medu :-) někomu kolem pusy , nejen že nepotřebuju , ale ani nemám ve zvyku.Na zápory a klady tohoto serveru jsem to opravdu nezakládal.(Což se tu snažíš změnit)Ja sám za sebe prostě děkuju za ochotu a přístup jaký mají členové teamu ,ať to chápeš nebo ne je to snad jasně řečeno.A vyzval jsem hráče , aby sem napsaly CO se jim zde líbí..Proč? Protože do budoucna to může být podnět pro GM team , některé věci opět aplikovat v další sezoně.To si myslím že je konstruktivní.
Podpora jako typu ano pokračujte dál? Ano,taky protože né každý má koule na to aby ustál ten tlak a udržel si chuť jít dál.....Neber to jako ůtok na tebe - neznám důvod PROČ jsi stal u zrodu a dál??....V podstatě mne to ani nezajíma.Jen tě požádám : Chceš - li se ůčastnit zmíněného Eventu , tak OK.Chceš li zde napsat co se ti zde líbí ...OK.Ale zbytek nevim no, můžeme tu polemizovat na xxx dní , ale ten význam který to má mít to nikdy nebude.
Děkuju za pochopení :-)
gifted
Nováček

09 dub 2018, 15:23

ruprtek píše:
08 dub 2018, 13:13
No napíši jenom k tomu kolu štěstí.
Vím hned o několika lidech co jsem odmítli jít a nebo tu skončili právě kvůli tomu kolu štěstí. Včetně mě :)
jestli chceš, tak ti pár euro můžu poslat ať si též zatočíš :upside_down_face:
Wotan
Člen

09 dub 2018, 17:34

Opravdu by jsme tu polemizovali, myslím že by bylo lepší hodit tohle téma do "eventové" sekce, kdyby byla založena.
Tvoje téma má dva předměty: event ( 1 téma) a pak aby hráči vyjádřili svůj názor (2 téma), takže se vyjadřuji k tématu 2, pro lepší pochopení.

Já osobně si stojím za tím že nelze vyžadovat pouze kladné názory, ale v pořádku, čas je jediná jistota a ukazatel.
Jinak můj odchod je prakticky veřejně známí, určitě zde putuje více verzí, ale to nebudeme řešit, kdo chce vždy mě může kontaktovat.
Nechtěl jsem nijak podrýt tvoje téma, pouze jsem vyjádřil názor či nesouhlas s onou mystickou mincí s jednou stranou.

Měj se tedy, ať ti vyjde event. ;)
PlayerErebos
Nováček

28 dub 2018, 12:21

Tristánek je taková ta rádoby chytrá security opice, takže se ti Wotane divím, že se snim vůbec o něčem bavíš :-)
Zamčeno